Kontakt oss

RFIG - Regnskapsførerne i Grenland


Tlf: 993 81 122
E-post: post@rfig.no
Sverresgate 6B, 3916 Porsgrunn
Postboks 1122, 3905 Porsgrunn

Mandag - Fredag: 08:00-16:00

 

Kim Tore Berg Olsen

Tlf: 948 00 088
kim.tore@rfig.no

Birgitte Wold

Tlf: 953 07 101
birgitte@rfig.no

Linda Moe

Tlf: 957 56 942
linda@rfig.no

Sondre Hartveit

Tlf: 903 65 420
sondre@rfig.no

Morten Lindgren

Tlf: 957 95 061
morten@rfig.no

Yvonne A. Vangsnes

Tlf: 957 93 978
yvonne@rfig.no

Ailin Helgestad

Tlf: 907 23 334
ailin@rfig.no

Stig Runar Berthiniussen

Tlf: 907 24 955
stig@rfig.no

Jarle Midtbø

Tlf: 957 81 951
jarle@rfig.no

Marianne B. Olsen

Tlf: 957 58 349
marianne@rfig.no

Cecilie Walle

Tlf: 907 92 630
cecilie@rfig.no

Lars Frederik Rismyhr

Tlf: 906 44 370
lars@rfig.no

Thomas Grønstein

Tlf: 901 95 410
thomas@rfig.no

Mohammed Abusamra

mohammed@rfig.no

 

Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×